Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přejeme všem našim kamarádům, známým, rodině pohodové svátky, bohatého ježíška a šťastný Nový rok 2012!!!!!

 

 

23.12. 2011 od svatby se toho hodně událo. Ne že nic. Jen není čas aktualizovat stránky. Chodíme na vycházky.Honíme střapeček.

Jednou větší novinkou je že jsme koupili domeček, který postupně dostavujeme.

 

4491596-prodej-rd-6-1-malesovice-1.jpg

               Tohle je pohled na něj ze zadu. Je vidět letní kuchyň a vchod na terasu.

Ještě nás čeká sice hodně práce, ale snad v srpnu už budem bydlet ve svém :-)))

 

Kelly přibyl brácha, kříženec vlčáka s labradorem černé barvy jménem Blek

 

 

p1010836.jpg

 

 

a v posledních dnech ještě sestřička stejného plemene jako je Kelly, ale s PP a též černé barvy Rachelle Schönez.

 

rachelle_2roky.jpg

                                       Tak asi tak z těch důležitějších novinek :-))

 

 

 

 

Dne 25.6.2011 měla panička svůj velký den. Řekla ,,Ano" svému pánečkovi. Jsme teď úplná rodina a já jsem měla tu čest kromě obřadu být po celou dobu se svými pánečky. I já jsem si naplnila své bříško a podle mého psího názoru to byla super svatba!

 

img_0959.jpg

za fotečku děkuji Janči( www.stekajici-brnandy.estranky.cz)

 

 

 

19.6.2011 jsme se vydali směr Kyjov na 3. ročník Kyjovského puňti. Byla to naše premiera na téhle voříškyádě. Byli jsme krásně překvapeni. Krásné zázemí a nádherné ceny. Oceněny byla první tři místa nádhernými poháry a další místa získala hodnotné věcné ceny.

Kelly nastoupila do kategorie bez PP do 40cm. Do kruhu nastoupilo celkem 9 pejsků. Porota pečlivě vybírala. Moc jsem si s Kelly naděje nedělala v tak velké konkurenci. Pak začlo vyřazování. Boj o první tři místa. Vybrána byla Kelly, kavalírek a německý pinč.

Aaaaa světe div se. Kelly získává 1. místo!!!!! Vůbec jsem v to nedoufala. Super pocit. Kelly dostává nádherný pohár a spoustu dobrůtek.

 

 

p1030855.jpg

 

 

 

 

 

18.6.2011 se konala v Černé hoře u Blanska voříškyáda. Zázemí bylo velice pěkné. Upravené plochy.

Kelly nastoupila opět v kategorii malá fena bez PP. Do kruhu nastoupily dvě fenky a jeden pejsek.  Kelly se umístila na krásném 2. místě a opět si odnesla věcné ceny a krásný posudek.

 

 

 

p1030462.jpg

 

 

 

 

22.5.2011 se konala v Šlapanicích voříškiáda. Moc pejsků se zde nesešlo.

Počasí nám přálo a bylo veelké teplo, ale naštěstí jsme našli stín pod velkým stromem, kde na nás už čekali Zdeňka s Easy, Honza s Angi a Kačka s Dobbym a Hagridem.

Kelly nastoupila v kategorii malá fena bez PP. Celkem nastoupily tři pejsci. Kelly se umístila na krásném 2. místě, získala věcné ceny a diplom.

 

 

img_4343.jpg

za fotečku děkuji Zdeňce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.5.2011 se konala ve Zbýšově voříškiáda pořádaná Zdenkou Flajšingerovou. Pozvánečka se dostala i k nám. Podle startovní listiny se mělo sjet hooodně pejsků. Jen v naší kategorii malá fena bez PP se sešlo 10 fenek.

Na tenhle víkend hlásili zrovna největší pařáky a to se taky vyplnilo. Už od rána bylo strašný horko. Podstoupili sme přejímku a šli hledat místo. Nakonec se i slunečník hodil. Usadili jsme se vedle Káti s Laruškou.

A začlo posuzování. Byly dva kruhy. Tak že to pěkně utíkalo. Kelly nastoupila spolu s dalšíma fenkama do kruhu a začlo posuzování.

 

 

p1020991.jpg

 

Nejdříve jsme se předvedly v běhu a pak si nás paní posuzovatelky braly po jedné na přímé posouzení.

 

 

p1020996.jpg

 

Pak zas kolečko a začlo se vybírat. Kelly a ještě dvě fenky jsme zustaly v kruhu a zbytek odešel. Zajásala sem. Bedna nás nemine. Předvedly jsme se ještě jednou v klusu a pak ve výstavním postoji a šlo se na vyhlašování. Kelly se umístila na krásném 2. místě.

 

p1030027.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Získala nádherný pohár.

 

 

p1030031.jpg

 

 

Zůčastnili jsme se ještě dvou doplňkových soutěží a to jedné tajné ze které se vyklubal nakonec aport špekáčku, který se Kelly krásně povedl a vysloužila si za něj krásné 3. místo.

A druhá soutěž se jmenovala ,, souhra pánečka a psa" a na tu sem vyslala pánečka s Kelly. Šlo jim to velice dobře. A bodejť by ne. Soutěž spočívala v překonaní tří skokovek a jednoho slalomu. Pokud pejsek přeskočil, musel přeskočit překážku i pejsek, pokud podlezl, to stejný musel zas i páneček. No nasmáli jsme se.

Sobota se nádherně vyvedla. Voříškiáda byla naprosto super. A červená barva na našich tělech jen značila jaké horko bylo. Příště určitě pojedeme zas.

 

 

 

8.5.2011 se konal druhý závod Acana Cup ze seriálu ,,Lovec roku 2011". Závod se konal v Pohořelicích u Brna. Pořadatel byl opět Český pes a vedoucí závodu Míša Valentová.

Po podstoupení přejímky, jsme zabrali místo blízko dráhy. Na to jak slibovali slunečno a teplo, tak bylo zataženo a zima. Podcenili sme oblečení, ale naštěstí Marťa nám dojela pro oblečení a bylo fajn. V kategorii malá fena bez PP běželo 7 fenek. Kelly běžela s Nikolkou a fenkou Stafordšírského bullteriéra. Kelly se v prvním kole trošku stratila a druhé kolo běžela krásně. Akorát ten kýl je trochu bez života a tak ztrácíme bodíky.

Kelly se tedy úspěšně podařilo obhájit opět poslední místo.

Plno foteček je opět na stránkách českého psa.

 

 

 

img_8753.jpg

za foto děkuji Janči(www.stekajici-brnandy.estranky.cz)

 

 

 

 

 

 

24.4.2011 se konal první bodovací zavod pořádaný Českým psem ,,Hanácký pohár". Běhalo se na dráce v Radslavicích u Přerova.

Budíček byl brzo ráno. Rychle nasnídat, pobalit a dojet pro Janču s Aimee do Žebětína a pak hurá do Radslavic. Cesta rychle ubíhala. Pohodově jsme dojeli do Radslavic, podstoupili přejímku a pak čekali na první běhy. V kategorii malá fena bez PP startovalo 5 fenek. Kelly oba běhy běžela s fenkou shar-pei.  Kelly běžela obě kola pěkně, akorát ve druhém si nadběhla. Po prvním kole byla na třetím místě, ale po druhém vcelku pro mně z nejasných důvodů, kdy fenka shar - pei nedoběhla ani jedno kolo, dostala Kelly mnohem míň bodů. Nu což. Kelly se umístila na posledním místě, tedy pátem. Velký propad, ale důležité je, že si Kelly řádně zaběhala a byla spokojená. Třeba jednou, někdy se postavíme na bednu.

Fotečku Kelly nemám z tohoto závodu ani jednu. Ale jinak sou fotečky na stránkách Českého psa.

 

 

 

 

3.4.2011 se konal klubový závod Medlanecký sysel ze souboru tří závodů  ,, Lovec roku". Běhalo se na letišti v Medlánkách. V kategorii feny bez PP do 45 cm kam patřila i Kelly bylo přihlášeno 10 fenek. Kelly běžela opět se zlatou kokřicí Nikolkou. Kelly se umístila na krásném 5 místě, tedy uprostřed pole.

Bylo krásné počasí. I zázemí v Medlánkách bylo skvělé. Obsluha i jídlo ukázkové. Skvěle sme pokecali, pomuchlali malého Ondráška a spokojeně odjeli domů. Už se těším na další závody. Janičce moc a moc děkuji za skvělé fotky z běhů. Fotečky z běhů sou zde.

 

 

img_7183.jpg

fotka by Janča(www.stekajici-brnandy.estranky.cz)

 

 

 

 

 

 

 24.2.2011 jsem byla domluvená S pavlou, Marťou a Katkou na vyjížďku na koních v Panské Líše. Domluvený to bylo na 16 hodinu. Vyjížďka i když pěkně tuhlo byla příjemná a hlavně to byl skvělý relax:-))


Obrazek 


13.2.2011 se konal dvourovinový závod v Soběšicích  pořádaný Českým psem. Byly udělány dvě tratě a to 1000m a 700m. Na trati se objevily dvě překážky, ale přeskočil je snad jen jeden, jinak je všichni oběhli. Kelly běžela tu kratší. Běželo se na čas. Vyhrávali všichni. Kelly zaběhla tuto trať za 1minutu a 14 s. Každý pejsek dostal diplom a vitamíny.


Obrazek

za fotečku děkuji Alence(www.baravorisek.websnadno.cz)

 

 10.2.2011 Kelly získává v kategorii dlouhosrsté plemeno do 45cm  Top coursing runner 2010 2. místo
5.2.2011 se konal coursing v Soběšicích. Tentokrát sem jela s Kelly já bez pánečka. Počasí nám tentokrát vyšlo naprosto suprově. Ráno běhali pejsci na sněhu a odpoledne už na zelené louce. Kelly první běh běžela sama a druhý si dala s pudlíkem. Skvěle strávený den s kamarády a pejsky. Fotečky od Gwen zde a Zdenky zde


Obrazek

za fotečku děkuji Gwen


30.1.2011 se konal krásný výletík zasněženým lesem v Popůvkách. Sešlo se nás opravdu hodně. Celkem 12 pejsků a jejich páničci. Poklábosili sme a bafani se proběhli. Fotečky od Zdenky zde.Obrazek

za fotečku děkuji Zdence (www.boxereasy.estranky.cz)


22.1.2011 se konal v Soběšicích coursing pořádaný Českým psem. Jelikož sem byla v práci, tak sem Kelly svěřila pánečkovi, který vzal sebou i kamarády Adélku s Tomem a jejich fenku Žofku pro kterou to byl druhý běh, ale je mooc šikovná a za chvilku bude běhat v páru.  Obě kola běžela Kelly s naší konkurencí Nikčou. V prvním kole to prý Nikče natřela, ale ve druhém se to prý otočilo, Kelly se už nechtělo běžet. Můře jedné, no ale po zimním klidu musíme nabrat kondičku a pak se těš, coursingu:-)) 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

za fotečku děkuji Zdeňce (www.boxereasy.estranky.cz)31.12.2010 se konala vycházka Lednickým parkem, kam nás pozvala Zdenka s Easynkou. Sešla se pěkná skupinka pejsků i lidiček. Park byl naprosto pohádkový, všude sníh a bílo. Prostě nádhera. Koukli sme i na Minaret. Užili sme si krásnou skoro tříhodinovou procházku a bafani se po dlouhém nic nedělání konečně pořádně vyběhali. Už se těšíme na další prochajdu.

 

 

Obrazek

za fotečku děkuji Zdeňce (www.boxereasy.estranky.cz)